Lokalizacja

Nasz Hostel usytuowany jest w niezwykle ciekawym miejscu:

 

Poznań - Happy Hostel

 

 

 

Hostel Happy House znajdujący się przy ul. Wyspiańskiego 14 leży zaraz obok tzw. Areny czyli hali widowiskowo-sportowej, w której co tydzień odbywają się różnego rodzaju eventy. Wokół Areny rozprzestrzenia się piękny park, który od pewnego czasu stał się mekką poznaniaków lubiących uprawiać jogging czy też wychodzić na spacery.
Zaraz obok Areny mieści się jeden z najpiękniejszych parków w Poznaniu czyli Park Wilsona. Na jego terenie znajduje się Palmiarnia, która jest niezwykle ciekawym miejscem dla każdego turysty.

 

Nasz Hostel przy ul. Wyspiańskiego jest idealnym miejscem dla tych, którzy wybierają się na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Bliskie sąsiedztwo Targów sprawia, że dostanie się do nich pieszo zajmuje maksymalnie 7-8 minut. Dodatkowo Hostel Nasz leży bardzo blisko ważnej ulicy w Poznaniu jaką jest ul. Głogowska. To właśnie stąd można dojechać komunikacją miejską w zasadzie w każdy zakątek Poznania.

 

Poznań oferuje niezliczone sklepy, kawiarnie oraz restauracje. To tutaj znajduje się słynny Stary Browar - centrum handlowe uznawane przez wiele prestiżowych instytucji w Polsce jak i zagranicą za najlepsze centrum handlowe na świecie. Zaraz przy Starym Browarze mieści się drugi co do wielkości budynek w mieście czyli Andersia Tower, w którym swoje miejsce mają biura największych korporacji w Poznaniu jak i całej Polsce.

 

Zapraszamy do Naszego Hostelu w Poznaniu, zapraszamy tych, których do Naszego pięknego miasta sprowadza praca, turystyka czy też po prostu chęć przenocowania w tanim pokoju lub też świetnie zaopatrzonym apartamencie.

Dane kontaktowe

HAPPY HOUSE HOSTEL

 

ul. Wyspiańskiego 14/2
60-750 Poznań
kom. (+48) 784 298 186

 

 

hhhostelpoznan@gmail.com

Rezerwacja Wyspiańskiego 14

Agencja interaktywna Empressia